کورتک یک برند تخصصی برای محصولات مداربسته می باشد. این برند توسط شرکت صنعت امن در سال 1392 رونمایی شد. فلسفه این برند، ارایه محصولات داهوا در قالب حضور یک OEM  در پروژه های نظارتی بود و همچنان مورد استقبال خریداران دوربین مداربسته ی هم ردیف داهوا می باشد.

محصولات :

محصولات کورتک شامل دوربین مداربسته آنالوگ اچ دی یا HDCVI  و دوربین مداربسته تحت شبکه یا IP  می باشد. طیف محصولات این برند، همانند برند داهوا شامل محصولات پروژه ای نیز می باشد. تجهیزاتی که  برای پروژه های کوچک و متوسط مانند ساختمان های مسکونی ، فروشگاه و آموزشگاه مناسب است تجهیزاتی که برای فضاهای بزرگ مانند کارخانه جات ، معادن و مجتمع های صنعتی مناسب می باشد.

کیفیت :

از نظر کیفیت و اندازه تصویر نیز می توان تقسیم بندی مشابهی داشت . تجهیزات کورتک از رزولوشن 2 مگاپیکسل تا 8 مگاپیکسل، در بستر آنالوگ با کابل تصویر کواکسیال و در بستر شبکه با کابل هشت رشته شبکه ارائه می گردد.

همچنین ذخیره سازهای آنالوگ اچ دی برای ضبط تصاویر دوربین های HDCVI , AHD , HDTVI  و دیجیتال می باشد. دستگاه های XVR  و NVR از ذخیره سازهای این برند هستند. این ضبط کننده ها مانند دوربین های مداربسته کورتک / داهوا از کیفیت و رزولوشن های 2 الی 8 مگاپیکسل پشتیبانی می کنند. تقریبا ذخیره سازهای جدید این برند ،دارای خروجی 4K  یا 8 مگاپیکسل می باشد.

محصولات کورتک/داهوا از بروز ترین دوربین ها و تجهیزات مداربسته می باشد. این برند ،دوربین مداربسته و ذخیره سازهای نظارتی در کیفیت های 2 الی 8 مگاپیکسل ارائه می دهد. تنوع محصولات نظارتی کورتک قابل ارائه در پروژه های کوچک ، متوسط و بزرگ می باشد.

 

 

پردازش:

دوربین های تحت شبکه و ذخیره ساز های کورتک در ارسال و دریافت  تصاویر روان هستند. این مساله در بکارگیری سازنده اصلی این برند یعنی کمپانی داهوا ، از پردازشگرهای مرغوب و پر قدرت هایسیلیکون و … می باشد که همراه نرم افزار پر سرعت این شرکت باعث می شود کاربر از پهنای باند موجود در شبکه تصاویر و هارد به آسانی بهره برداری نماید.

نرم افزار:

کنسول نرم افزاری این برند برای دوربین ها و دستگاه هایش، همانند داهوا یکی است و از مزیت های این کنسول، کاربری آسان و مخاطب پسند بودن آن می باشد. سرعت ارتباط این نرم افزار با سخت افزار های کورتک از دیگر مزایای این محصولات می باشد که می توان در پروسه انتقال تصویر دوربین های شبکه کورتک / داهوا را بر نرم افزار موبایل مشاهده کرد. این سهولت باعث شده بسیاری از کاربران در جایگاه مشتری و نصاب نسبت به محصولات کورتک/ داهوا وابسته شوند.

گارانتی :

محصولات کورتک در ایران با گارانتی 24 ماهه عرضه می گردد.

مزیت ها :

-تنوع مناسب محصولات در بستر آنالوگ

-تنوع مناسب محصولات در بستر شبکه

-کاربری آسان در کنسول تجهیزات و در بستر وب

-بروز بودن محصولات کورتک همراه با محصولات داهوا

 

معایب :  

-حذف شدن زبان فارسی از منوی زبان های ذخیره سازها

 

یادداشت آخر :

محصولات کورتک/داهوا از بروز ترین دوربین ها و تجهیزات مداربسته می باشد. این برند ،دوربین مداربسته و ذخیره سازهای نظارتی در کیفیت های 2 الی 8 مگاپیکسل ارائه می دهد. تنوع محصولات نظارتی کورتک قابل ارائه در پروژه های کوچک ، متوسط و بزرگ می باشد.

نمایش و خرید محصولات کورتک 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *